رویدادهای تجاری

رویدادهای تجاری:

رویدادهای تجاری فرصت مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما در مجامع تخصصی و مشتریان بالقوه در بازارهای جهانی است که جایگاه شما را به نمایش گذاشته و می‌تواند نقش پایداری را در دید مشتری ایجاد کند.

نشست های چندجانبه

نشست های چند جانبه یکی از بهترین اتفاق های ممکن برای بازرگانی و تبلیغ محصولات شماست. چرا که یک نشست چند جانبه محلی است که بسیاری از متخصصین یک حوزه دور هم جمع می شوند. رویداد های تجاری به عنوان کلاسیک ترین روش برای معرفی محصولات تلقی می شود. یکی از انواع رویداد تجاری کاملا تخصصی، نشست های چند جانبه است. این روش یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای بازاریابی در حوزه های تخصصی است. برگزاری نشست چند جانبه ی هدفمند در یک حوزه ی مشخص با فعالان آن حوزه می توان با شرکت های تخصصی و حاضرین در آن صنعت ارتباط برقرار کرد. این نشست ها از بهرین فرصت ها برای برقراری لینک های بازاریابی است. شرکت شتابدهی صادرات ایرانیان آمادگی دارد تا در تمامی حوزه های مورد نظر شما فعال اقتصادی نشست های چندجانبه را در کشور هدف برگزاری کند و اهداف بازرگانی و بازاریابی شما را در آن نشست ها مدیریت کرده و به هدف برساند.

کمپین های تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی یک تلاش یکپارچه، زمان مند هدفدار در یک مقطع خاص برای فروش یک محصول است. کمپین تبلیغاتی در واقع، اطلاعیه، تبلیغات، ترویج، آموزش، پیشنهاد خرید، بازاریابی مستقیم یا وب‌سایت نیست، بلکه ترکیبی از تمامی این موارد است. هر بازاریاب می‌تواند از هر یک از تاکتیک‌های گفته شده در بالا به تنهایی استفاده کند، ولی در چنین مواقعی نمی‌توان گفت که او کمپینی تبلیغاتی به راه انداخته است؛ او فقط از تاکتیکی موقتی، برای اصلاح بازار یا وضعیت کسب‌و‌کاری موقتی استفاده کرده است. در مقابل، کمپین تبلیغاتی، سیستم برنامه‌ریزی شده‌ای از ارتباطات است که برای ایجادِ تغییراتی پایدار و بلندمدت در هویت یک برند، یک نگرش یا رفتار طراحی شده است. هر کمپین تبلیغاتی و ارتباطات آن باید حول منبع واحدی از حقیقت ایجاد شده باشد که اهداف، راهبردها، مرور کلی تاکتیک‌ها و مفروضات را به طور خلاصه بیان می‌کند. اینها مواردی هستند که موجب می‌شوند تا رویکردهای بازاریابی یکپارچه، به صورت داخلی و همچنین با کمک شرکای کانال های توزیع (channel partners) انجام شوند. کمپینی تبلیغاتی‌ که ارتباط مناسبی با مخاطب برقرار کرده باشد، برای به‌کار بستن مستقیم و غیرمستقیم کانال، حیاتی است و موجب شفافیت نقش‌ها و مسئولیت‌های فروش و بازاریابی می‌شود. پیچیدگی های ایجاد یک کمپین تبلیغاتی مشخص باعث می شود که این کار بخشی کلیدی از فرآیند فروش شرکت ها باشد. شرکت ایکو این توانایی را دارد تا کمپین تبلیغاتی متناسب با محصول و کشور مد نظر شما طراحی کند و بعد از طراحی این کمپین را به بهترین شکل پیاده سازی و اجرا کند.

سمینارهای تخصصی

محیط های تخصصی نسبت به دیگر شیوه های تبلیغات و بازرگانی دارای بازدهی بهتری هستند. معمولا در سمینار ها، شرکت کننده هدف مشخصی دارد یا به نحوی خود مصرف کننده یا تولید کننده ی این حوزه است. برگزاری سمینار تخصصی در بسیاری از حوزه ها مانند وسایل آرایشی بهداشتی هنوز به عنوان موثر ترین شیوه ی بازاریابی شناخته می شود. همین شیوه ی بازاریابی می تواند در حوزه ی تجارت بین المللی اتفاق بیفتد. شرکت ایکو می تواند در کشور بازار هدف مدنظر شما، سمینار تخصصی در حیطه ی فعالیتتان ایجاد کند. برگزاری این سمینار، مکان، مدعوین، سخنران ها، ایاب و ذهاب و تمامی هماهنگی های لازم جزء خدماتی است که شرکت ایکو در راستای برگزاری سمینار تخصصی به شما ارائه خواهد داد.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت