خدمات ما

خدمات شرکت بین المللی شتابدهی صادرات:

دانش بازرگانی ما را بر آن می دارد که با تدارک امکانات خود را مهیای بازارهای جدید کنیم از سویی دیگر هم تجربه تجاری نشان داده است، برای ایجاد یک ساختار صادراتی موفق عوامل زیادی دخیل است که بتواند، صادرکننده را به بازارهای هدف نزدیک کرده و مسیر فروش پایدار برای او محقق سازد این عوامل آمیخته ای است از دانش، تجربه و ارتباطات که تلاش کرده آنها را فرآهم کنیم تا بتوانیم یک تجربه صادراتی موفق را برای همراهانمان به وجود آوریم و توانستیم خدمات زیر را برای شما فراهم آورده‌ایم:

تبلیغات رسانه ای

تولید محتوای مناسب با ذائقه مشتری و نشر در بسترهای بومی بازارهای هدف یک‌راه حل متداول برای برنامه بازاریابی است که طبق مطالعات بیشترین تأثیر را درفروش داشته و کمک شایانی در جذب سهم بازار ایفا می‌کند.

بازاریابی میدانی

تبلیغات چهره به چهره و حضور مستقیم در بازار هدف به‌عنوان کلاسیک‌ ترین نوع تبلیغ همچنان، جریان یک بازاریابی هوشمند را مدیریت می‌کند و شما را به هدف نزدیک نماید و این ضرورت بر هیچ فروشنده‌ای پوشیده نیست.

دیجیتال مارکتینگ

راه‌حلی ساده، کم‌هزینه و در دسترس برای معرفی محصولات، خدمات و توانمندی‌های شما که باید زیرساخت‌های آن فراهم شود تا دسترسی مستقیم به وجود آید و ارتباط سریع را ممکن شود.

تولیدمحتوای تبلیغاتی

تولید محتوای تبلیغی شما به زبان بومی بازارهای هدف جریان ارتباط با بازارهای هدف را تسهیل کرده و ادراک مقابل و نقش‌آفرینی در آن بازارها را برای شما ممکن می‌سازد و این‌یک ضرورت در حوزه بازاریابی است.

رویدادهای تجاری

رویدادهای تجاری فرصت مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما در مجامع تخصصی و مشتریان بالقوه در بازارهای جهانی است که جایگاه شما را به نمایش گذاشته و می‌تواند نقش پایداری را در دید مشتری ایجاد کند.

مشاوره صادرات

داشتن یک مرجع مطلع از اطلاعات بازارهای هدف و فرآیندهای اجرایی صادرات در بازارهای مقصد یک از نیازهای اساسی در وضعیت امروز است که می‌تواند امنیت روانی را برای فروشندگان و صادرکنندگان فراهم آورد.

خدمات نمایندگی

غایت هر فروشنده‌ای ایجاد یک پایگاه پایدار فروش منطقه‌ای است که به‌صورت میدانی سهم بازار محصول را مدیریت نماید و جریان فروش را ارتقا بخشد که این مهم را می‌توان با روش‌های هوشمند دنبال کرد.

آموزش

دانش هرروزه در حال نو به نو شدن است و دانشمندان همواره پیشگامان بازارهای جهانی هستند و برای نقش‌آفرینی در بازارهای جهانی باید خود را به دانش روز و اقتضائات مجهز کنید که در رقابت جریان سختی پیش رو است.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت