مشاوره صادرات

مشاوره صادرات:

داشتن یک مرجع مطلع از اطلاعات بازارهای هدف و فرآیندهای اجرایی صادرات در بازارهای مقصد یک از نیازهای اساسی در وضعیت امروز است که می‌تواند امنیت روانی را برای فروشندگان و صادرکنندگان فراهم آورد.

مشاوره حقوقی

دنیای تجارت دنیایی پویا و آکنده از پدیده های ناپایدار و عوامل متغیر است، قوانین و مقرراتی است که با توجه به نیازهای اقتصادی جامعه و به منظور بسط و تعمیم عدالت اجتماعی تدوین شده و به این دنیا نظم می بخشند. بی تردید بخش عظیمی از فعالیت های اقتصادی را شرکت های تجاری بر عهده دارند. امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت ها نیز فعالیت اقتصادی خود را در قالب شرکت های تجاری ارائه می کنند. یکی از مهمترین ابزارهای صحیح و روشمند تجارت بین الملل، قرارداد های بین المللی است. شرکت بین المللی شتابدهی صادرات با استفاده از متخصصین حقوقی در این زمینه و اطلاع کامل از شرایط تجارت بین الملل آماده است تا به شما در زمینه های ثبت شرکت در کشور بازار هدف، اتخاذ دفتر نمایندگی، عقد قرار داد ها و بسیاری ملزومات دیگر در تجارت بین المللی مشاوره ی حقوقی دهد. استفاده از مشاوره ی نیرو های ذبده و تجربه افرادی که قبلا در این مسیر گام برداشته اند می تواند تکیه گاه محکمی برای تجارت هایی که قصد ورود به عرصه ی بین الملل را دارند باشد. با استفاده از یک مشاوره خوب در تمام زمینه های حقوقی تجارت بین الملل، مطئمن عمل کنید.

مشاوره بازرگانی

به طور کلی داد و ستد کالا و خدمات در سطح کلان را بازرگانی می گویند. بازرگانی هر چند در اصل یک سامانه ی اقتصادی است، اما در خود بسیاری سامانه های اجتماعی، قانونی، سیاسی، فرهنگی و فناوری را در بر می گیرد. بازرگانی در اصل حلقه ی دوم کسب و کار است که شامل همه ی فعالیت ها، عملکرد ها و نهاد های درگیر در انتقال کالا از تولید کننده به مصرف کننده می باشند. بازرگانی درست برای یک کسب و کار موفق کار ساده ای نیست و می توان از آن به عنوان بنیان اصلی موفقیت یاد کرد. هر چه سطح کسب و کار کلان تر و وسیع تر باشد، به طبع بازرگانی آن پیچیده تر و سخت تر خواهد بود. شرکت بین المللی شتابدهی صادرات به شما این امکان را می دهد تا از مشاوره متخصصین زبده و کارکشته در بازرگانی بین الملل من جمله: امور گمرکات، ترخیص کالا، ترانزیت، داد و ستد پول، امور مالی، بازکردن حساب و … بهره مند شوید و گام های حساب شده و هدفمند در راستای دستیابی به موفقیت تجاری در کسب و کار بین المللی خود بردارید.

مشاوره تولید

یک محصول برای فروش موفق در بازار های بین المللی به جز تبلیغات کافی باید از کیفیت مناسب و استاندارد های لازم کشور مقصد نیز بهره مند باشد به علاوه محصول تولید شده بهتر است منطبق با ذائقه و فرهنگ کشور هدف نیز باشد. در این راستا مرکز شتابدهی صادرات ایران آماده است تا به تمام تولید کنندگانی که قصد حضور و رقابت در عرصه ی بین المللی را دارند مشاوره دهد تا شانس موفقیت تولید کننده در این بازار بالا رود. ما به شما کمک خواهیم کرد محصول خود را با ملزومات کشور مقصد اعم از بسته بندی، کیفیت، استانداردهای حوزه مواد خوراکی و بهداشتی، استانداردهای حوزه ی سلامت، استاندارد های ایمنی و … تولید و عرضه کنید.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت