بازاریابی میدانی

بازاریابی میدانی:

تبلیغات چهره به چهره و حضور مستقیم در بازار هدف به‌عنوان کلاسیک‌ ترین نوع تبلیغ همچنان، جریان یک بازاریابی هوشمند را مدیریت می‌کند و شما را به هدف نزدیک نماید و این ضرورت بر هیچ فروشنده‌ای پوشیده نیست.

تحقیقات بازار

تاثیر گذاری موفق بر بازار فقط در گرو داشتن اطلاعات کافی و صحیح از آن بازار ممکن است چرا که تحقیقات بازار اطلاعاتی صحیح در مورد مشتریان، رقبا و صنایع حاضر در بازار را به ما می دهد. تحقیقات بازار در اصل فرآیند جمع آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات در مورد بازار، محصول یا خدمتی است که قرار است عرضه شود. تحقیقات بازار مطالعه در مورد سابقه ی محصول یا خدمات، مشتریان احتمالی و رقبای قدرتمند، عادات خرید، ویژگی ها، نیازها و مکان بازار هدف را نیز شامل می شود.بسیاری از استراتژی های بازاریابی مانند بخش بندی بازار، ایجاد پرسونای مشتری و تحلیل رقبا بدون انجام صحیح تحقیقات بازار ممکن نیست. شرکت بین المللی شتابدهی صادرات با به کار گیری نیروهای خبره کار مطالعات بازار شما را در کشور هدف به طور دقیق و اصولی انجام داده و بازار هدف پیشنهادی شما را برای فروش موفق و موثر پیدا می کند.

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

حضور در نمایشگاه های بین المللی و بازاریابی رو در رو با خبرگان بازار هدف هنوز هم یکی از موثر ترین و پربازده ترین روش های بازاریابی است. با انتخاب یک نمایشگاه مناسب در زمان درست، مشارکت حساب شده و یا حتی تنها با بازدید از آن می تواند به نتایج مطلوبی در جهت بسط بازار و یافتن خریداران بین- المللی دست یافت. حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی اما کار ساده ای نیست. شرکت بین المللی شتابدهی صادرات با خدماتی مانند طراحی غرفه، طراحی لباس، طراحی بنر، طراحی سیاست حضور، مدیریت روابط با مشتری، استخدام نیروی غرفه دار، طراحی سیاست های حضور و بازاریابی در نمایشگاه و در نهایت ارائه ی تمامی اطلاعات بازار حاضر در نمایشگاه من جمله اطلاعات مشتریان و رقبای حاضر در نمایشگاه بین المللی حضور شما را موثر، حرفه ای و موفق می کند. خدمات مجموعه صرفا به خود محیط نمایشگاه محدود نیست و در صورت تمایل رزرو بلیط هواپیما و هتل کارشناسان شما و حتی مدیریت تور های تخصصی بازدیدی از صنایع و کارخانه هایی که مربوط به تجارت شماست در مدت حضورتان در زمان نمایشگاه نیز جزء خدمات مجموعه است.

بازار یابی مویرگی

هر چند در عصر اینترنت بسیاری از خرید ها با یک کلیک انجام می شود، اما هنوز هم بسیاری از تعاملات ما با مشتریان در دنیای واقعی و به صورت چهره به چهره رخ می دهد. در واقع تا زمانی که حضور فردی مشتری در بازار ها وجود دارد، موقعیت مناسب برای انجام بازاریابی مویرگی نیز فراهم است. بازاریابی مویرگی در اصل فرآیند رساندن محصول به صورت مویرگی به دست مشتری است. این کار توسط بازاریابان محلی انجام می شود. در تجارت بین المللی حضور بازار یاب در بازار کشور هدف از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بازاریابان مویرگی مسئولیت های متفاوتی به عهده دارند که از جمله ی آن ها به معرفی و نمایش محصول، تست محصولات، تعویض و بازپس گیری و چندین مسئولیت دیگر را نام برد. هدف اصلی بازاریابی مویرگی یافتن لینک ها و سرنخ هاست تا بتواند تلاش متمرکز برای فروش محصول را در جایی که کشف تمایل های خرید صورت گرفته است انجام دهد.

درج آگهی در نشریات محلی

تجارت بین المللی زمانی ممکن است که بازار کشور هدف محصول شما را به خوبی بشناسد. مرکز شتابدهی صادرات ایرانیان با کشف نشریات محلی کشور بازار هدف و طبقه بندی آن ها در موضوعات و محصولات مختلف به شما این امکان را می دهد تا برای محصول خود آگهی فروش درج کرده و تبلیغی هدفمند و موثر داشته باشید.

تبلیغات محیطی

هدف تبلیغات محیطی ستفاده از تمام ظرفیت های محیط برای تبلیغ و فروش محصول شماست. از انواع تبلیغات محیطی می توان به بنر ها و بیلبورد ها اشاره کرد. در این نوع تبلیغات طراحی تبلیغ و محل تبلیغ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. یک تبلیغ نازیبا یا غیر حرفه ای ممکن است کاملا برعکس عمل کند. یا یک تبلیغ زیبا اگر روی بیلبوردی که در مکان مناسب قرار ندارد نصب شود تاثیر گذاری کافی را نخواهد داشت. تبلیغات محیطی در عین این که پر هزینه هستند اما اگر به درستی انجام شوند یکی از موفق ترین و موثرترین انواع تبلیغات خواهند بود. با راحتی خوب و تبلیغ درست و هدفمند بر بیلبورد ها یا نصب بنر در مکان مناسب در بازار کشور هدف محصول خود را معرفی کنید تا افزایش فروشتان را تضمین کنید.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت