تولید محتوای تبلیغی

تولید محتوای تبلیغی:

دانش بازرگانی ما را بر آن می دارد که با تدارک امکانات خورد را مهیای بازارهای جدید کنیم از سویی دیگر هم تجربه تجاری نشان داده است، برای ایجاد یک ساختار صادراتی موفق عوامل زیادی دخیل است که بتواند، صادرکننده را به بازارهای هدف نزدیک کرده و مسیر فروش پایدار برای او محقق سازد این عوامل آمیخته ای است از دانش، تجربه و ارتباطات که تلاش کرده آنها را فرآهم کنیم تا بتوانیم یک تجربه صادراتی موفق را برای همراهانمان به وجود آوریم و توانستیم خدمات زیر را برای شما فراهم آورده‌ایم:

ترجمه و بازآفرینی

اگر برای محصول خود محتوای تبلیغی دارید نیمی از راه را رفته اید. ما تبلیغات شما را به زبان کشور بازار هدف ترجمه می کنیم و حتی آن ها را متناسب با سلیقه و عادت مصرف کننده ی خارجی تغییر داده و بازآفرینی می کنیم. اولین و مهم ترین گام در فروش محصول در بازار های برون مرزی معرفی مناسب است. متخصصین ما تمام محتویات تبلیغاتی محصول شما اعم از سایت، بروشور، کاتالوگ، لوگو، بنر و حتی برند شما را برای بازار هدف بازآفرینی می کنند تا محصول شما کاملا متناسب با ذائقه ی مخاطب بازار هدف به او عرضه شود.

تبلیغات ویدئویی

گاهی وقت های صد ها کلمه به اندازه ی سی ثانیه فیلم موثر نیست. هر چقدر هم که از کارآیی و جذابیت جاروی جادویی بنویسید تا وقتی مشتری آن را در عمل نبیند کلمه ها و کاتالوگ ها در آن اثر نمی کند. با توجه به محصولتان و بازار هدف یک ویدیوی جذاب و موثر را برای تبلیغ محصول به شما پیشنهاد می کنیم. شرکت آیکو با استفاده از طراحان حرفه ای و مجرب می تواند انواع ویدئو های جذاب را برای تبلیغ محصول شما تولید و عرضه کند. تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک، انیمیشن، کلیپ معرفی یا حتی مصاحبه از خدماتی است که می توانید برای معرفی محصول خود استفاده کنید.

طراحی

یک محصول خوب، لایق یک معرفی زیبا و چشم نواز است. تبلیغ درست در اصل یک هنر است و نیاز به طراحان حرفه ای و زبده در این زمینه دارد. طراحی اجزاء تبلیغات خود را به حرفه ای ها واگذار کنید. حضور موفق شما در بازار رقابت وابسته به نحوه ی عرضه ی محصول دارد و طراحی مناسب گاهی تعیین کننده ی برد و باخت شما در بازی فروش است. خدمات طراحی شامل سایت، کاتالوگ، بروشور، لوگو، برند، غرفه ی نمایشگاه، و غیره است که همه با توجه به بازار هدف و مخصوصا برای کالای شما طراحی خواهد شد.

تیزرهای تلویزیونی

هنوز یکی از موثر ترین و پربازده ترین روش های تبلیغ برای محصولات پخش تیزرهای تلویزیونی است. تعداد بینندگان بالای تلویزیون، این رسانه را به یکی از بازیکنان اصلی در زمینه ی تبلیغات تبدیل کرده است. تاثیر بیشتر این نوع تبلیغ پرهزینه وقتی است که در شبکه ی مناسب، زمان مناسب و به شیوه ی مناسب پخش شود. ایجاد یک تیزر حرفه ای و پخش آن در تلویزیون می تواند جهش بزرگی در فروش محصول شما باشد. ساخت تیزر تبلیغاتی با کیفیت تلویزیونی برای محصولتان تنها گامل اول است. گام نهایی یافتن زمان مناسب، مخاطب مناسب و شبکه ی مناسب برای پخش آن از تلویزیون کشور بازار هدف است. متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد این گام ها را با موفقیت و اطمینان بردارید.

چاپ و نشر

کیفیت خوب تبلیغ به تنهایی کافی نیست، بلکه تبلیغ خوب باید در زمان، مکان و شیوه ی درست به سمع و بصر مخاطب برسد. همانقدر که طراحی تبلیغات اهمیت دارد، نشر آن نیز می تواند در موفقیت فروش شما تاثیر گذار باشد. تبلیغات خوب و نشر درست دو عنصر جدایی ناپذیر هستند که هر کدام بدون دیگری قطعا به اندازه ی کافی موثر نیست. با استفاده از چاپ با کیفیت از شانس رقابت خود در بازارهای جهانی اطمینان حاصل کنید و با نشر مناسب، دقیق و هدف مند تبلیغات خود احتمال فروش خود را افزایش دهید. اگر محتوای تبلیغاتی محصول شما آماده است پس منتظر چه هستید؟ با انتشار درست آن ها کمپین تبلیغاتی خود را شروع کنید.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت