تبلیغات رسانه ای

تبلیغات رسانه ای:

تولید محتوای مناسب با ذائقه مشتری و نشر در بسترهای بومی بازارهای هدف یک‌راه حل متداول برای برنامه بازاریابی است که طبق مطالعات بیشترین تأثیر را درفروش داشته و کمک شایانی در جذب سهم بازار ایفا می‌کند.

رپرتاژ آگهی

رپرتاژ اگهی نوعی تبلیغ به ظاهر بی طرفانه است که با به صورت یک مقاله یا گزارش ویژه ی خبری به چاپ می رسد. رپرتاژ آگهی از موفق ترین انواع تبلیغات است، به این علت که مخاطب به محل دریافت مطلب اعتماد کامل دارد. ماهیت رپرتاژ آگهی‌ها قدری متفاوت با تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برند است. این نوع از آگهی‌ها اغلب محتوا محور بوده و طول مطلب در آنها زیاد است. رپرتاژ صرفا تبلیغ یک محصول نیست. بلکه معرفی محصول، کارایی ها، شرکت سازنده و به طور کلی مقاله ای در ارتباط با آن محصول است. نه صرفا یک تبلیغ. رپرتاژ معمولا به مزایای محصولات می‌پردازد یا روایتی بیان می‌کند که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کند. بااین‌وجود گاهی از عناصر بصری هم در آنها استفاده می‌شود. اعتبار یک رپرتاژ به اعتبار سایت یا مجله ای است که آن مقاله را منتشر می کند. مرکز شتابدهی صادرات ایران رپرتاژ آگهی شما را در رسانه های مختلف به گونه ای مدیریت می کند که محصول شما به دست مخاطب تخصصی رسیده و تبلیغ موثری داشته باشید.

تیزرهای تلویزیونی

هنوز یکی از موثر ترین و پربازده ترین روش های تبلیغ برای محصولات پخش تیزرهای تلویزیونی است. تعداد بینندگان بالای تلویزیون، این رسانه را به یکی از بازیکنان اصلی در زمینه ی تبلیغات تبدیل کرده است. تاثیر بیشتر این نوع تبلیغ پرهزینه وقتی است که در شبکه ی مناسب، زمان مناسب و به شیوه ی مناسب پخش شود. ایجاد یک تیزر حرفه ای و پخش آن در تلویزیون می تواند جهش بزرگی در فروش محصول شما باشد. ساخت تیزر تبلیغاتی با کیفیت تلویزیونی برای محصولتان تنها گامل اول است. گام نهایی یافتن زمان مناسب، مخاطب مناسب و شبکه ی مناسب برای پخش آن از تلویزیون کشور بازار هدف است. متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد این گام ها را با موفقیت و اطمینان بردارید.

نیاز به مشاوره دارید ؟!؟!

با ما تماس بگیرید

طراحی سایت