نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه افتتاح شد

نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه افتتاح شد

سازمان توسعه تجارت/نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت، سفیر ایران در روسیه، نمایندگان مجلس و مدیران اتاق تعاون در روسیه افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان توسعه تجارت، در مراسم آغاز به فعالیت رسمی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در محل مرکز نمایشگاهی (CROCUS EXPO) شهر مسکو، «علیرضا پیمان‌پاک» معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت به‌همراه سفیر جمهوری اسلامی در روسیه، عضو هیات رئیسه مجلس، رئیس فراکسیون تعاون مجلس، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس و تعدادی از اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران، مسئولان اقتصادی روسیه، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فعالان اقتصادی حضور داشتند.

 

نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه توسط اتاق تعاون ایران و با مجوز سازمان توسعه تجارت در شهر مسکو، در گروه‌های کالایی، عمران و ساختمان، مواد غذایی و کشاورزی، انرژی، دانش بنیان و فناوری‌نوین، حمل و نقل، بانک و بیمه، لوازم خانگی و دکوراسیون، قطعات خودرو و ماشین‌آلات، صنایع، معادن و فلزات و صنایع وابسته طی روزهای ١۶ لغایت ١٩ شهریورماه برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در فضایی حدود ٢٠٠٠ متر مربع و با حضور بیش از ۵۰ شرکت و تولیدکننده تخصصی تا ۱۹ شهریور برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ مرکز نمایشگاهی (CROCUS EXPO)، محل برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی جهان مطابق با استانداردهای بین‌المللی صنعت اکسپو و مجهز به تجهیزات مدرن جزو ۱۵ مرکز برتر نمایشگاهی در جهان و ۱۰ مرکز نمایشگاهی در اروپا و بهترین مرکز نمایشگاهی در شرق اروپا است.

با توجه به توسعه و افزایش تولید در کشور و اخذ استانداردهای جهانی در بسیاری از محصولات تولیدی ایران، رقابت‌پذیری و تنوع محصولات ایرانی نسبت به کشورهای مطرح در بازار هدف بسیار بالاست و می‌تواند به لحاظ کیفیت و تنوع رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

محصولات ایرانی به‌ویژه در حوزه ساختمانی کشاورزی و صنایع غذایی صنایع پائین دستی پتروشیمی و فرش دستباف قابلیت رقابت در بازار هدف را دارند.

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

طراحی سایت